#szkolaonline – Platforma do pracy zdalnej dla nauczycieli

18 marca 2020

W związku z zawieszeniem przez MEN zajęć dydaktycznych w szkołach i zaleceniem realizowania podstawy programowej w formie zdalnej, proponujemy dyrektorom i nauczycielom wykorzystanie platformy edukacyjnej „Szkoła on-line” w celu organizacji i przeprowadzenia zajęć on-line z uczniami.

Platformę #szkolaonline udostępniamy Państwu pod linkiem: szkolaonline.eduteam.pl

Po rejestracji i zalogowaniu możecie Państwo nieodpłatnie i bez ograniczeń korzystać z wszystkich funkcjonalności narzędzia, stworzyć klasę i przeprowadzić zajęcia dydaktyczne. To w jaki sposób będzie przebiegała Wasza praca z uczniem, grupą uczniów czy też całą klasą, zależeć będzie tylko i wyłącznie od Waszej pomysłowości i kreatywności!

Do wykorzystania w ramach kursu są różne aktywności, z których najprostsze to linki do zasobów internetowych, linki do stron w sieci, katalogi plików, dowolny tekst lub obraz. Inne elementy kursu, to materiały pozwalające na interakcję poprzez odpowiadanie na pytania, wpisywanie tekstów lub wysyłanie plików, tj. ankiety, głosowanie, lekcja, quiz czy warsztaty. Dostępne są także moduły umożliwiające współdziałanie uczniów ze sobą oraz przekazywanie informacji zwrotnej, w tym np.: forum, czat, słownik pojęć, wiki, zadanie.

Wciąż trwają prace nad doskonaleniem funkcjonalności narzędzia, które miało być docelowo uruchomione na początku przyszłego roku szkolnego, ale w obecnej sytuacji zdecydowaliśmy się udostępnić je Państwu wcześniej. Wasza opinia będzie dla nas bardzo cenna i posłuży nam do rozbudowywania platformy.

W przypadku pytań bądź potrzeby wsparcia technicznego, pozostajemy do dyspozycji:

biuro@eduteam.pl
tel. 511 018 820, 511 018 830

Osoby zainteresowane założeniem konta na platformie “Szkoła on-line” muszą wypełnić poniższy formularz rejestracyjny. W ciągu 24 godzin zostanie utworzone konto użytkownika, utworzona kategoria (szkoła), oraz utworzony kurs / przedmiot,  nadane zostaną uprawnienia nauczyciela. Informacja zwrotna zostanie przesłana na konto e-mail podane w formularzu.

Wypełnij formularz!

 

Szkolenie on-line “Coaching w pracy nauczyciela” 19.X

Placówka Doskonalenia Nauczycieli “Instytut Edukacji EduTeam” serdecznie zapr…

Wystartowała rekrutacja na studia podyplomowe na semestr letni 2021/2022!

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe dla nauczycieli na semestr letni 2021/…
Instytut Edukacji EduTeam S.C.
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli w Wejherowie

© Instytut Edukacji EduTeam. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja Agencia Digital Jiménez Carbó.