Aktualności

Nowe rozporządzenie w sprawie standardu kształcenia nauczycieli

by Waldemar Węgrzynowski -

Szanowni Nauczyciele,

2 sierpnia 2019 r. zostało opublikowane w Dzienniku Ustaw nowe Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. z 2019 r. poz. 1450). Rozporządzenie weszło w życie w dniu następującym po dniu ogłoszenia, co oznacza, że wszystkie studia nauczycielskie rozpoczynające się od roku akademickiego 2019/2020 muszą odpowiadać nowym standardomNaszą ofertę studiów podyplomowych na rok 2019/2020 w całości dostosowaliśmy do nowych wymagań, a podjęcie studiów organizowanych przez EduTeam gwarantuje uzyskanie kwalifikacji uznawanych przez Kuratorium Oświaty.


Sesja egzaminacyjna w semestrze letnim 2018-2019.

by Waldemar Węgrzynowski -

Szanowni słuchacze informujemy, że sesja egzaminacyjna w semestrze letnim 2018-2019 rozpoczyna się i kończy w terminie 15.06.-30.06.2019 roku. Prosimy o rozliczenie się ze wszystkich przedmiotów w tym czasie.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub na platformie edukacyjnej.

Dostęp do platformy dla słuchaczy semestru pierwszego

by Waldemar Węgrzynowski -

Pragniemy poinformować słuchaczy studiów podyplomowych, semestru pierwszego, że z dniem dzisiejszym macie Państwo dostęp do platformy EduTeam.

Loginy i hasła dostępu do platformy zostały do Państwa wysłane e-mailem. Zapraszamy do logowania się na platformie. W razie problemów, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, pod adresem: administrator@eduteam.pl.

Older topics...