Szanowni Państwo

Uruchomiliśmy rekrutację na studia podyplomowe Powiślańskiej Szkoły Wyższej na rok akademicki 2020/2021! 

Oferta kierunków jest obszerna i w większości skierowana do nauczycieli oraz pozostałych osób zatrudnionych w placówkach oświatowych. Znajdziesz w niej studia kwalifikacyjne i doskonalące zarówno w formule stacjonarnej czy też w pełni on-line, a także w formie nauczania hybrydowego. Rozpoczęcie zajęć w październiku 2020 r. Na każdym etapie studiowania otrzymujesz wsparcie naszego biura EduTeam w Wejherowie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji: e-mail:  biuro@eduteam.pl, tel: 511 018 820, 511 018 830 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!  Aktualności

  UWAGA! Słuchacze studiów podyplomowych

  by Waldemar Węgrzynowski -

  W najbliższych dniach zostaną Państwu przesłane informacje związane z organizacją zajęć z wykorzystaniem platformy szkoleniowej EduTeam. 

  Wszelkie pytania i pojawiające się problemy, prosimy zgłaszać poprzez platformę i wiadomości widoczne w menu, dostępne w prawym górnym rogu obok zalogowanego użytkownika.

  Na pytania będziemy starali się natychmiast odpowiadać. Jeżeli pytanie będzie się powtarzało będą dla Państwa publikowane, krótkie filmy instruktażowe ułatwiające poruszanie się po platformie i wykonywanie zleconych zadań przez wykładowców.

  Można także wysłać wiadomość bezpośrednio do administratora platformy na adres e-mail: admin@eduteam.pl lub na biuro@eduteam.pl.

  Nowe rozporządzenie w sprawie standardu kształcenia nauczycieli

  by Waldemar Węgrzynowski -

  Szanowni Nauczyciele,

  2 sierpnia 2019 r. zostało opublikowane w Dzienniku Ustaw nowe Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. z 2019 r. poz. 1450). Rozporządzenie weszło w życie w dniu następującym po dniu ogłoszenia, co oznacza, że wszystkie studia nauczycielskie rozpoczynające się od roku akademickiego 2019/2020 muszą odpowiadać nowym standardomNaszą ofertę studiów podyplomowych na rok 2019/2020 i obecnie na rok 2020/2021 w całości dostosowaliśmy do nowych wymagań, a podjęcie studiów organizowanych przez EduTeam gwarantuje uzyskanie kwalifikacji uznawanych przez Kuratorium Oświaty.


  Sesja egzaminacyjna w semestrze letnim 2018-2019.

  by Waldemar Węgrzynowski -

  Szanowni słuchacze informujemy, że sesja egzaminacyjna w semestrze letnim 2018-2019 rozpoczyna się i kończy w terminie 15.06.-30.06.2019 roku. Prosimy o rozliczenie się ze wszystkich przedmiotów w tym czasie.

  W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub na platformie edukacyjnej.

  Older topics...