Szanowni Państwo


W związku z komunikatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dotyczącym zawieszenia zajęć dydaktycznych, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID-19: https://www.gov.pl/web/nauka/ministerstwo-nauki-zawiesza-zajecia-dydaktyczne-na-uczelniach-do-25-marca-aby-zapobiec-rozprzestrzenianiu-sie-covid-19
informujemy, że zajęcia zaplanowane dla studiów podyplomowych w Wejherowie realizowane będą  w formie zdalnej z wykorzystaniem naszej platformy szkoleniowej on-line do ODWOŁANA.


Wszystkie informacje związane z realizacja zajęć będą publikowane na stronie https://eduteam.pl/ oraz na  stronie platformy szkoleniowej w Aktualnościach.

Za utrudnienia przepraszamy!

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia!
Dbajcie o siebie!

Instytut Edukacji EduTeam


  Aktualności

  UWAGA! Słuchacze studiów podyplomowych

  by Waldemar Węgrzynowski -

  W najbliższych dniach zostaną Państwu przesłane informacje związane z organizacją zajęć z wykorzystaniem platformy szkoleniowej EduTeam. 

  Wszelkie pytania i pojawiające się problemy, prosimy zgłaszać poprzez platformę i wiadomości widoczne w menu, dostępne w prawym górnym rogu obok zalogowanego użytkownika.

  Na pytania będziemy starali się natychmiast odpowiadać. Jeżeli pytanie będzie się powtarzało będą dla Państwa publikowane, krótkie filmy instruktażowe ułatwiające poruszanie się po platformie i wykonywanie zleconych zadań przez wykładowców.

  Można także wysłać wiadomość bezpośrednio do administratora platformy na adres e-mail: admin@eduteam.pl lub na biuro@eduteam.pl.

  Nowe rozporządzenie w sprawie standardu kształcenia nauczycieli

  by Waldemar Węgrzynowski -

  Szanowni Nauczyciele,

  2 sierpnia 2019 r. zostało opublikowane w Dzienniku Ustaw nowe Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. z 2019 r. poz. 1450). Rozporządzenie weszło w życie w dniu następującym po dniu ogłoszenia, co oznacza, że wszystkie studia nauczycielskie rozpoczynające się od roku akademickiego 2019/2020 muszą odpowiadać nowym standardomNaszą ofertę studiów podyplomowych na rok 2019/2020 w całości dostosowaliśmy do nowych wymagań, a podjęcie studiów organizowanych przez EduTeam gwarantuje uzyskanie kwalifikacji uznawanych przez Kuratorium Oświaty.


  Sesja egzaminacyjna w semestrze letnim 2018-2019.

  by Waldemar Węgrzynowski -

  Szanowni słuchacze informujemy, że sesja egzaminacyjna w semestrze letnim 2018-2019 rozpoczyna się i kończy w terminie 15.06.-30.06.2019 roku. Prosimy o rozliczenie się ze wszystkich przedmiotów w tym czasie.

  W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub na platformie edukacyjnej.

  Older topics...