Platforma EduTeam dostępna na smartfona

7 lipca 2018

Oszczędzaj czas. Pracuj i ucz się podczas podróży, stojąc w korku lub w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Nasza platforma edukacyjna EduTeam dostępna jest także na smartfona. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Moodle Mobile, zalogować się na platformie a my będziemy z tobą przez cały czas.

Jak to zrobić?

Jeśli dysponujesz smartfonem z systemem Android, pobierz ze sklepu Play aplikację Moodle mobile i zainstaluj w systemie. Uruchom aplikację i w pierwszym oknie wprowadź adres strony na której znajduje się nasza platforma edukacyjna, wpisz: eduteam.pl/moodle. Pojawi się okno logowania do platformy. Wpisz swój logi i hasło i ciesz się pełnym dostępem do platformy. Rozwiązuj testy, sprawdzaj postępy w nauce, kontaktuj się ze studentami z grupy, przeglądaj swoje pliki.

Poniżej instrukcja obrazkowa “krok po kroku”.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Szkolenie on-line “Coaching w pracy nauczyciela” 19.X

Placówka Doskonalenia Nauczycieli “Instytut Edukacji EduTeam” serdecznie zapr…

Wystartowała rekrutacja na studia podyplomowe na semestr letni 2021/2022!

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe dla nauczycieli na semestr letni 2021/…
Instytut Edukacji EduTeam S.C.
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli w Wejherowie

© Instytut Edukacji EduTeam. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja Agencia Digital Jiménez Carbó.