Nowy kierunek studiów – Edukacja integracyjna i włączająca

3 grudnia 2019

Drodzy Nauczyciele,

Wielkimi krokami zbliża się rekrutacja na studia podyplomowe na semestr letni 2019/2020. Rozpocznie się już w drugiej połowie grudnia i potrwa do końca lutego 2020 r. Już teraz gorąco zachęcamy do udziału w rekrutacji wszystkich zainteresowanych nauczycieli, pedagogów, terapeutów, specjalistów oraz pozostałe osoby zatrudnione w placówkach oświatowych.

Nowością w naszej ofercie są 3-semestralne studia podyplomowe w zakresie Edukacji integracyjnej i włączającej. Do podjęcia studiów zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem kwalifikacji do pracy w warunkach klasy integracyjnej na stanowisku nauczyciela wspomagającego. Absolwent studiów w zakresie Edukacji integracyjnej i włączającej uzyskuje te same kwalifikacje, które w poprzednich latach były zapewnione poprzez ukończenie studiów z Oligofrenopedagogiki.

Studia spełniają wymogi ustawowe oraz Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela, jak i Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Szczegółowych informacji na temat studiów podyplomowych udziela nasze biuro w Wejherowie:

e-mail: biuro@edteam.pl
tel.: 511-018-820, 511-018-830

Serdecznie zapraszamy!!!

Szkolenie on-line “Coaching w pracy nauczyciela” 19.X

Placówka Doskonalenia Nauczycieli “Instytut Edukacji EduTeam” serdecznie zapr…

Wystartowała rekrutacja na studia podyplomowe na semestr letni 2021/2022!

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe dla nauczycieli na semestr letni 2021/…
Instytut Edukacji EduTeam S.C.
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli w Wejherowie

© Instytut Edukacji EduTeam. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja Agencia Digital Jiménez Carbó.